Экскурсионные туры

  Країна Ціна

Болгария

от 97 €

Турция

от 149 $

Египет

от 175 $

ОАЭ

от 224 $

Тунис

от 311 $

Греция

от 281 €

Израиль

от 331 $

Грузия

от 309 €

Кипр

от 312 €

Австрия

от 359 €

Иордания

от 421 $

Испания

от 423 €

Шри Ланка

от 514 $

Индия

от 735 $

Китай

от 845 $

Вьетнам

от 970 $

Мальдивы

от 1020 $

Доминикана

от 1268 $

Индонезия

от 1275 $

Куба

от 1337 $

   З кожним роком тури в Європу характеризуються стрімко зростаючим попитом у наших співвітчизників, що, втім, і не дивно: територіальна близькість і сусідські взаємини України і країн-учасниць Європейського Союзу постійно зміцнюються і розширюються. У тому числі і в плані розвитку туризму. Якщо вас цікавлять якісні, незвичайні і нестандартні тури в Європу, в такому випадку туристичне агентство ІдальгоПлюс завжди є, що запропонувати вашій увазі. Звернувшись до нас, ви завжди зможете вибрати будь-який з наявних у нас варіантів поїздок в будь сподобалися вам країни СТАРОГО Континенту.

   Екскурсійні тури в Європу від компанії ІдальгоПлюс - це прекрасна можливість здійснити свої давні мрії про відвідування тих чи інших країн, розташованих на Європейському континенті. Буде це Італія, або ж, наприклад, швейцарія або Нідерланди - все залежить від вас і тільки від вас.

   Ми пропонуємо великий вибір екскурсійних турів. Наш сервіс охоплює широкий діапазон напрямів екскурсійного туризму, видів транспорту, цін на екскурісіонние тури. Ми допоможемо вам вибрати будь-екскурсійний тур з користю для вашого гаманця. ИдальгоПлюс не є продавцем турів і не стягує комісію за користування наданими послугами. ІдальгоПлюс - це ваш онлайн-гід по світу туризму. Наш портал не тільки допоможе Вам знайти цікавий для Вас тур, але і запропонує гарячі путівки, а також автобусні тури оперативніше інших джерел.

 


Замовити тур

Напишите нам

×

Ваше Ім'я та Прізвище

Дата прибуття

Дата відїзду

Дорослих

Дітей до 12 років

Ваш e-mail

Телефон

Ваше повідомлення

Вам потрібне запрошення для оформлення візи ? (безкоштовно)
ТакНі