Марина Ярова
Телефон 050 247-51-75
Email info@idalgoplus.com.ua

Найкращі тури в Грецію


Греція зустріне вас яскравими враженнями та контрастами. Материкові регіони і острова мають настільки різною культурою і традиціями, немов це окремі країни.
Найбільші острови Кріт, Родос і Корфу. Пляжний сезон триває з травня по кінець вересня.
о.Кріт-курорт підходить для все категорій відпочиваючих. Острів розділений на чотири області:
Іракліон - в центрі ідеальне місце для тих, хто вважає за краще поєднувати пляжний і активний відпочинок, екскурсійні програми.
Лассіті - на сході. Улюблене місце відпочинку туристів з достатком і добрим смаком до подорожей.
Ретімно - на заході. Славиться своїми піщаними пляжами. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку, романтичних подорожей. Регіон відомий масштабними фестивалями в літній період і активним нічним життям.
Ханья- найзахідніша область острова славиться хвойними лісами і унікальним природним заповідником.
о.Родос - розташований на південно-сході країни омивається водами Егейського моря із заходу і Середземного моря зі сходу. Клімат на острові типовий середземноморський, практично всі дні сонячні (приблизно 300 днів в році). Найспекотніші місяці: липень-серпень. Родос- це прекрасне місце для відпочинку з розкішними піщаними пляжами, розвиненою інфраструктурою, дивовижною природою і багатою історією.
о.Корфу - найкрасивіший острів в усьому Средізеноморье. Абсолютно не схожий на інші грецькі острови, який підкорює неповторною чарівністю природи. Корфу- абсолютно універсальний острів, що пропонує відпочинок на будь-який смак.
Напишите нам

×

Ваше Ім'я та Прізвище

Дата прибуття

Дата відїзду

Дорослих

Дітей до 12 років

Ваш e-mail

Телефон

Ваше повідомлення

Вам потрібне запрошення для оформлення візи ? (безкоштовно)
ТакНі