Марина Ярова
Телефон 050 247-51-75
Email info@idalgoplus.com.ua

Індія - країна яскравих контрастів. У цій країні все не так як у нас, все живе за іншими правилами. І якщо "цивілізоване" суспільство живе за законами грошей, то індуси живуть за законом Карми. Тому, потрапляючи до Індії вперше, випробовуєш хороший струс: інша культура, інша природа, нові враження ... Індія - вражаючий край з багатовіковою історією і дивовижною культурною спадщиною. У цій далекій загадковій країні кожен мандрівник знайде щось близьке саме йому. Тут стираються межі національностей та релігій, панують мир і гармонія. Дивовижно, але більшість мандрівників, які відвідали Індію, повертаються сюди знову і знову. Пориньте в культуру цієї чудової країни і розкрийте всі її межі, і ви обов'язково знайдете ту частинку Індії, яка буде близька вашому серцю.

Умиротворений відпочинок на пляжах Гоа і Керали, колоритний Делі і ширяють Гімалаї, скарби «Золотого Трикутника» і стародавні таємниці аюрведи притягують, як магніт, туристів з різних куточків світу. північ Гоа Північний Гоа є повною протилежністю

Північний Гоа - найбільш розвинений туристичний центр, улюблене місце відпочинку молоді. Пляжі від Калангунта до Чапора - саме гучне і тусовочне місце в цьому індійському штаті.
Південний Гоа - самий молонаселенний регіон штату. Чудова природа і піщані пляжі радують своєю первозданністю. Тут немає гучних дискотек і головне достоїнство регіону - комфорт і спокій.
Керала - найчистіший штату Індії. Пишна рослинність, культура і традиції роблять унікальним даний регіон.

Напишите нам

×

Ваше Ім'я та Прізвище

Дата прибуття

Дата відїзду

Дорослих

Дітей до 12 років

Ваш e-mail

Телефон

Ваше повідомлення

Вам потрібне запрошення для оформлення візи ? (безкоштовно)
ТакНі