Марина Яровая
Телефон 050 247-51-75
Скайп idalgoplus
Email info@idalgoplus.com.ua


Шрі-ланка- це маленький, але унікальний острів, що знаходиться в 800 км від екватора. Жодна інша країна в світі не зможе запропонувати гостю стільки цікавого ..
У який би час року Ви не потрапили в Шрі-Ланку, вражає відчуття вічного літа. На острові тепло цілий рік. Клімат теплий і вологий. Період мусонних дощів припадає на червень і вересень.
Одні з найбільш мальовничих пляжів в світі знаходяться на Шрі-Ланці. Лагуни, затоки, бухти, рифові бухти ... все це присутнє тут.
Кращі місця для дайвінга - Кальпітія, Хіккадува, Велігама, Кірінді і Трінкомалі. На південно-західному, південному та південно-східному узбережжі знаходиться безліч місць для серфінгу - Могурама, Калутара, Індурува, Хіккадува, Галле, Коггала, Мідігама, Велігама, Матара, Дондре, Кірінді, куманди, Оканда і Аругам Бей.
Тут немає гучних нічних закладів і торгових центрів, немає натовпів відпочиваючих, як в інших місцях. Любителям шопінгу розвернутися ніде - в основному продаються сувеніри, цейлонський чай, натуральна косметика.
Напишите нам

×

Ваше Ім'я та Прізвище

Дата прибуття

Дата відїзду

Дорослих

Дітей до 12 років

Ваш e-mail

Телефон

Ваше повідомлення

Вам потрібне запрошення для оформлення візи ? (безкоштовно)
ТакНі