Визовая поддержка

vizaДля в’їзду в багато країн потрібна віза. Вона дає іноземцям доступ і дозволяє тимчасове проживання в країні. Віза може розміщуватися в паспорті або бути окремим документом (наприклад, групова туристична віза). Візи бувають різних видів. Існують багаторазові й одноразові візи, ділові, студентські, транзитні, шенгенські та інші візи.

Отримати візу можна в дипломатичному представництві або консульській установі зарубіжної держави. Також візу можна оформити через туристичне агентство, в бюро перекладів, легалізацію або інших спеціалізованих та профільних установах.

Подумати про отримання візи слід завчасно. Експерти з оформлення віз рекомендують починати оформляти візу за 1-2 місяці до дати запланованої поїздки. У деяких посольствах зарубіжних країн час на підготовку візи може зайняти багато часу. Особливо це актуально в період збільшення кількості туристів. Крім того, процедура отримання візи в посольстві може відрізнятися. Наприклад, для отримання візи в деякі країни необхідно пройти інтерв’ю з консулом.

При отриманні візи дуже важливо правильно заповнити документи. Заповнення документів на візу має відповідати вимогам зарубіжних держав. Щоб заповнити документи тільки один раз і не повертатися до цієї процедури знову, важливо підійти до завдання щодо заповнення документів для візи дуже уважно.
Тому ми пропонуємо Вам свої послуги.

Пропонуємо оформлення віз до Австрії, Болгарії, Угорщини, В’єтнаму, Німеччини, Греції, Індії, Індонезії, Іспанії, Італії, Кіпр, Китай, Литву, Нідерланди, ОАЕ, Польщі, Сінгапур, Словаччину, США, Таїланд, Францію, Чехію, Південну Корею , Японію та інші країни.

Оформляємо короткострокові і довгострокові візи, візи для разових і багаторазових поїздок, подача документів на візу можливий як з особистою присутністю, так і без нього. Все більшою популярністю серед наших клієнтів користується мультивіза шенген. Шенгенська мультивіза дозволяє відвідувати країни шенгенської зони до 90 днів в півріччі або 180 днів на рік.

Основою для позитивного результату при оформленні візи є правильно зібраний і оформлений пакет документів.

Наша компанія пропонує наступний перелік послуг, який пов’язані з оформленням візи:
— Консультація,
— Підготовка та оформлення пакету документів для подачі клопотання на отримання візи в будь-яку країну світу,
— Запис на подачу,
— Заповнення анкет,
— Оформлення страховки,
— Бронювання готелів і авіаквитків,
— Переклади документів.

Звертаємо Вашу увагу, що незалежно від поданих документів, можливість або неможливість видачі візи в кожному конкретному випадку розглядається відповідним консульським відділом індивідуально.
На свій розсуд будь-консульство має право вимагати додаткові документи або запросити на особисту співбесіду.

Однак, Ви ПОВИННІ знати, що наявність візи не є гарантією вашого в’їзду в країну. Остаточне рішення приймає прикордонна та інші служби країни, в яку Ви в’їжджаєте.

Напишите нам

×

Ваше Ім'я та Прізвище

Дата прибуття

Дата відїзду

Дорослих

Дітей до 12 років

Ваш e-mail

Телефон

Ваше повідомлення

Вам потрібне запрошення для оформлення візи ? (безкоштовно)
ТакНі